57.png
http://10.1.1.111

ЕКОНОМІЧНИЙ ОЛІМП

Піссарідес Крістофер Антоніо

Матеріал з Економічний олімп
Перейти до: навігація, пошук
Крістофер Антоніо Піссарідес
Економіст Крістофер Антоніо Піссарідес
Christopher Antoniou Pissarides
(н. 1948)

Лауреат Нобелівської премії з економіки грек-кіпріот і британець за національністю. К. Піссарідес – фахівець з питань безробіття, теорії ринку праці та політики ринку праці. У 1970 р. захистив диплом бакалавра економіки, а в 1971 р. диплом магістра економіки в університеті Ессекса (Великобританія). Через два роки в Лондонській школі економіки здобув науковий ступінь доктора економіки. З 1986 р. працює професором економіки. Був віце-президентом, а зараз обраний президентом Європейської економічної асоціації, дійсний член Британської академії наук і Міжнародного Економетричного товариства. Останнім часом досліджує структурні зміни економічного зростання. У 2010 р. йому було присуджено Нобелівську премію з економіки (разом з Д. Мортенсеном та П. Даймондом) «за дослідження ринків з моделями пошуку».


ТВОРИ
ЛІТЕРАТУРА
  • Воронов Ю. П. Этот скользкий путь до пенсии : [П. А. Даймонд, Д. Т. Мортенсен, К. А. Писсаридес] / Ю. П. Воронов // ЭКО. – 2011. – № 1. – С. 119–143.
  • Шиманська О. «Теорія пошуку» П. Даймонда, Д. Мортенсена, К. Піссарідеса та її практичне значення / О. Шиманська // Вісник Тернопільського національного економічного університету. – 2015. – Вип. 2. – С. 127–136.
Особисті інструменти